خانه » خدمات ما

خدمات ما

خدمات حسابداری و مالی

با پیشرفت ها و تغییرات روز افزون در حوزه کسب و کار، تسلط داشتن بر امور مالی و حسابداری از عوامل بسیار مهم کاهش ریسک واحدهای اقتصادی خواهد بود. علاوه بر آن تسلط بر تکالیف مالی و حسابداری، مالیاتی، بیمه ای، قوانین تجارت و … موجب انجام صحیح امور شده و بالطبع هزینه های سربار ناشی از عدم دفاع مبتنی بر مدارک در رسیدگی های مختلف بوجود می آید، را از بین می برد. بنابراین ایجاب می کند مدیریت واحد تجاری امور مالی و حسابداری خود را به دست افراد ماهر و متخصص بسپارند. حسابداران نوین پندار با بیش از 15 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات حسابداری، مالی، مالیاتی و بیمه ای همیشه و در همه حال در کنار مدیران است تا در امر مهم و خطیر امور مالی و حسابداری شرکت ها آنها را یاری دهد. با انتخاب متخصص ترین ها در این حوزه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

خدمات حسابداری مالی مجموعه حسابداران نوین پندار، از سطحی ترین تا دقیق ترین و جامع ترین خدمات قابل ارائه به شرکت ها و اشخاص حقیقی را در بر گرفته و به تمامی امور مالی اشخاص حقیقی و حقوقی رسیدگی شده و خدماتی از راه اندازی سیستم حسابداری از ابتدا تا ارائه انواع گزارشات مالی و تجزیه و تحلیل آنها انجام می شود.

خدمات حسابداری و مالی بسیار گسترده است و محدود کردن آن به چند کار خاص نشدنی است. در بین لیست خدمات حسابداری مالی مجموعه حسابداران نوین پندار، با داشتن یک جلسه مشاوره رایگان، به خوبی می توان نیاز واقعی خود را تشخیص داد.

لیست برخی از خدمات حسابداری مالی به شرح ذیل است:

خدمات مشاوره حسابداری مالی

بعضی از واحدهای اقتصادی دارای تیم حسابداری بوده یا مایل هستند تیم حسابداری خود را داشته باشند، اما برای داشتن تسلط بر امور حسابداری و انجام آنها با کیفیت بالاتر نیازمند استفاده از خدمات مشاوره حسابداری و مالی هستند. این خدمات به صورت موردی، کامل، دوره ای و ... می تواند باشد.

خدمات اجرایی حسابداری مالی

چنانچه واحد تجاری علاقه ای به داشتن تیم حسابداری مستقر در خود نداشته باشد، کلیه امور مالی و حسابداری توسط تیم مجرب مجموعه حسابداران نوین پندار انجام خواهد شد.

تنظیم مدارک و تحریر دفاتر قانونی

طبق ماده 6 قانون تجارت، نوشتن دفاتر کل و روزنامه برای برخی از واحدهای تجاری الزامی است. علاوه بر آن شرایطی که آئین نامه تحریر دفاتر قانونی از دیدگاه مالیاتی در نظر گرفته، باید در تحریر دفاتر لحاظ شود. نوشتن دفاتر قانونی و قبل از آن اخذ دفاتر در موعد زمانی مقرر، از اهمیت بسزایی برخوردار است بطوریکه نتیجه عملکرد مالیاتی یک موسسه را می تواند مشخص کند لذا کارشناسان مجموعه حسابداران نوین پندار آمادگی دارند تا با اخذ مدارک مالی شما، آنها را بصورت صحیح بررسی و تنظیم نموده و در مدت زمان معقول نسبت به نوشتن دفاتر قانونی اقدام نمایند.

خدمات مدیریت منابع انسانی

نیروی انسانی هر کسب و کاری، یکی از ارزشمندترین دارایی های آن کسب و کار می باشد. بر همین اساس واحدهای تجاری بایستی تمام تلاش خود را در مسیر جذب نیروهای خوب و تبدیل آنها به نیروهای احسن داشته باشند. حسابداران نوین پندار از مرحله جذب نیرو، تعریف ساختار سازمانی، شرح وظایف کارکنان، تدوین آئین نامه ها و دستورالعمل های مخصوص سازمان، استقرار سیستم نرم افزاری مدیریت منابع انسانی، استقرار سیستم حقوق و دستمزد، تنظیم و اجرای سیستم پاداش و تنبیه، پیاده سازی سیستم ارزیابی عملکرد، استقرار سیستم رضایت سنجی و ... در کنار مدیریت کسب و کارهاست تا بتوانند از این دارایی ارزشمند به نحو عالی استفاده کرده و کارآیی کل سازمان را به حداکثر برسانند.

آموزش و راهبری پرسنل

واحد آموزش مجموعه حسابداران نوین پندار با تکیه بر نیروهای توانمند، آمادگی دارد تا در تمام حوزه های تخصصی مالی، حسابداری، مالیاتی، منابع انسانی و ... در محل سازمان و یا در واحد آموزش حسابداران نوین پندار دوره های آموزشی مرتبط با نیازسنجی نیروهای آن سازمان را برگزار کند. کلیه آموزش ها منطبق بر آخرین اصول و مفاهیم حسابداری، بروزترین قوانین و مقررات و بر مبنای بهترین تکنیک های انتقال مفهوم انجام می گیرد. علاوه بر آن در دوره هایی که نیاز به برگزاری کارگاه های عملی است، محیطی کاملا مناسب جهت بهره مندی از آموزش های مبتنی بر اجرای همزمان در اختیار کارکنان قرار گرفته و تاثیر آموزش را دو چندان می کند.

خدمات مدیریت و راه اندازی کسب و کار

مجموعه حسابداران نوین پندار، با کسب تجربه طی 15 سال فعالیت خود در واحدهای اقتصادی و انتفاعی مختلف، تجربه لازم جهت ارائه مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کارها، بویژه کسب و کارهای جدید را دارد. در این مسیر و در جهت ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت ارائه مشاوره های مرتبط، با موسسه خدمات مشاوره کسب و کار می، همکاری می گردد. با اخذ مشاوره و با بهره مندی از تجربه چندین ساله تیم ما، ریسک ها و هزینه های دوباره کاری راه اندازی کسب و کار را به حداقل برسانید. خدمات ثبت شرکت، طراحی لوگو و ست اداری، تهیه مدل کسب و کار، تدوین استراتژی کسب و کار، کانال های فروش محصول و غیره جزو اموری است که این مجموعه می تواند ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کانال های ارتباطی معرفی شده، با ما در ارتباط باشید.

خدمات مالیاتی

تمامی واحدهای تجاری اعم از شخصیت حقیقی یا حقوقی با تکالیف مالیاتی بسیاری درگیر هستند. تهیه و ارسال لیست معاملات فصلی، تهیه و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، محاسبه و ارسال لیست مالیات حقوق، تهیه اظهارنامه عملکرد و ... جزو تکالیف مالیاتی هستند که بایستی هر کدام در زمان های خاص خود انجام شود. انجام ندادن آنها جرائم و هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت. جلوگیری از تحمیل جرائم بدلیل عدم تسلط بر قوانین و مقررات مالیاتی، برخورداری از انواع تشویق ها یا معافیت ها، نحوه ارائه مدارک در رسیدگی ها و ممیزی های مالیاتی و غیره خدماتی است که ما می توانیم با بالاترین کیفیت ارائه دهیم. مجموعه حسابداران نوین پندار با تجربه ای قوی در حوزه انجام امور مالیاتی آمادگی ارائه این خدمات را، از صفر تا صد دارد. پیشنهاد می شود قبل از انجام هر کاری در حوزه مالیاتی، از یک جلسه مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

خدمات فنی و سیستمی حسابداری

خدمات فنی و پشتیبانی سیستمهای مالی حسابداری، با بررسی نیازهای سیستماتیک کسب و کار مد نظر، سیستم های مالی حسابداری آن ها را راه اندازی کرده، ارتقاء می دهد و در ادامه از آن پشتیبانی می کنند. به طور مثال: طراحی سیستم انبار داری، راه اندازی بخش حسابداری، نصب نرم افزار حسابداری و آموزش آن، تهیه سیستم های گزارش گیری، تهیه داشبوردهای مدیریتی و ... این دسته از خدمات نیز می تواند بطور کامل توسط تیم مجموعه حسابداران نوین پندار انجام گردد یا با همکاری تیم حسابداری واحد اقتصادی.