خانه » همایش «اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم در عرصه عمل»

همایش «اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم در عرصه عمل»

photo_2016-05-11_08-47-45

انجمن حسابداران خبره ایران برگزار میکند:
همایش «اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم:
در عرصه عمل»، ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

تهران،‌ سالن همایش های رازی
(۳۷مین همایش انجمن حسابداران خبره ایران)

? درباره همایش:
«قانون اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم» در روز چهارشنبه، مورخ ۳۱ تیر ۱۳۹۴، به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید؛ و مطابق بندهای ذیل ماده واحده آن، اصلاحات گسترده ای بر قانون مالیات های مستقیم مصوب ۳ اسفند ۱۳۶۶ و اصلاحات بعدی آن اعمال شد. اصلاحاتی که هم از لحاظ شکل و هم از لحاظ محتوا تغییرات گسترده ای را در ضوابط مالیاتی کشور در پی خواهد داشت.
goo.gl/V7l2hn
در این راستا، انجمن حسابداران خبره ایران به عنوان نخستین و بزرگترین انجمن حسابداران حرفه ای ایران در مقام مجریان اصلی قوانین و مقررات مالیاتی کشور، ضمن شناسایی مباحث کلیدی و چالش های اصلی اجرای این قانون و با هدف تبیین و تشریح اصلاحات صورت گرفته برای ذی نفعان اصلی قوانین و مقررات مالیاتی، نسبت به طراحی این همایش با رویکردی کاملاّ کاربردی اقدام کرده است.

? سرفصل های اصلی مقالات:
موضوعات اصلی مقالات و سخنرانی های طراحی شده برای ارائه در این همایش عبارتند از: طرح جامع مالیاتی، معافیت های مالیاتی، جرم مالیاتی، حسابرسی مالیاتی، رسیدگی به تراکنش های بانکی مشکوک، مباحث مالیاتی تجدید ارزیابی دارایی شرکت ها، مالیات اشخاص خارجی، مالیات املاک و مستغلات، و مباحث مالیاتی اجرای IFRS در ایران.

? ثبت نام در همایش:
علاقه مندان به حضور در این همایش می توانند از طریق وبگاه انجمن ⏪⏪ iica.ir/37th ⏩⏩ به صورت آنلاین یا دستی نسبت به ثبت نام در این همایش اقدام کنند.

? تخفیف ثبت نام:
ثبت نام زودهنگام (تا ۵ خرداد ۱۳۹۵)، ثبت نام گروهی (سه نفر و بیشتر)، ثبت نام اعضای انجمن حسابداران خبره ایران، و ثبت نام دانشجویان و دانش آموختگان مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT) مشمول تخفیف در مبلغ ثبت نام (تا سقف ۳۶%) خواهد بود. اطلاعات بیشتر: iica.ir/37th
??انجمن حسابداران خبره ایران??
▫️وبگاه: iica.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *