خانه » پیش‌نویس استاندارد حسابداری ۳۴

پیش‌نویس استاندارد حسابداری ۳۴

download

پیش‌نویس استاندارد حسابداری ۳۴

رویه‌های حسابداری، تغییر در برآوردهای حسابداری و اشتباهات

(تدوین شده سال ۱۳۹۵)

کمیته تدوین استانداردهاى حسابداری، براساس استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی و با تشکیل جلسات متعدد، پیش‌نویس استاندارد ”رویه‌های حسابداری، تغییر در برآوردهای حسابداری و اشتباهات“ را تدوین کرده است.

این استاندارد تا مرحله تدوین پیش نویس پیش رفته است و برای نظرخواهی عمومی در اختیار صاحب نظران قرار گرفته است. انتشار استاندارد به صورت پیش‌نویس، با هدف دریافت نظرات و پیشنهادات افراد ذینفع و علاقه مند و صاحب نظر در جامعه صورت می‌گیرد. در واقع کسب نظرات و پیشنهادات سازنده در این زمینه از موارد ضروری و تاثیرگذار جهت افزایش کیفیت استانداردهای حسابداری است و نقش تعیین‌کننده‌ای بر جهت‌گیری و سیاست های اساسی تدوین استانداردهایحسابداری دارد.

بر این اساس، کمیته تدوین استانداردهاى حسابداری طی اطلاعیه ای  از تمام افراد صاحب‌ نظر و حرفه ای تقاضا کرده است تا ضمن مطالعه دقیق پیش‌نویس استاندارد، نظرات و پیشنهادات خود را حداکثر تا پایان آذر ۱۳۹۵ برای مدیریت تدویناستانداردها ارسال نمایند.

شما عزیزان و علاقه مندان می توانید فایل پیش نویس این استاندارد را از لینک زیر دانلود کنید.

پیش نویش استاندارد حسابداری ۳۴

علاقه مندان می توانند جهت همکاری با این کمیته، از طریق آدرس کمیته تدوین استاندارد ها: تهران، خیابان بیهقى، نبش خیابان ۱۲، پلاک ۱۲ یا پایگاه اطلاع‌ رسانى سازمان حسابرسى به آدرس  www.audit.org.ir ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *